• Wędrówką życie jest człowieka...

  Podłączenie do biznesu


  Witam serdecznie!

  Ciężkie, oj ciężkie to nasze życie, prawda?

  Już człowiek myślał, że będzie zarabiał, a tu jeszcze tylu rzeczy trzeba się nauczyć i dopilnować, aby nasz biznes zaczął się kręcić. Niemniej decyzja o zmianie była moja jak i Twoja, zatem trzeba być konsekwentnym. Nie chcemy bowiem być biednymi chciwymi ludźmi, którzy mają małe ambicje i odbębniwszy swoje osiem godzin w pracy wracają do domu, po czym włączając telewizor narzekają do samego wieczora na parszywą egzystencję. Nie, to nie my! My musimy pamiętać, że dorobek uzyskany dzięki uczciwej pracy zasługuje na szacunek. I tego się trzymajmy. narzędzia_internetowe

  Człowiek przestępuje z nogi na nogę bo chciałby już, teraz, natychmiast, a tu trzeba najpierw swoje własne zamówienie złożyć i uaktywnić automatyczną wysyłkę lub opłatę miesięczną, aby nigdy nie zapomnieć o tym jakże istotnym elemencie. Jak już wspominałam, każdy social network opiera się na jakimś produkcie, który musimy jako dystrybutorzy posiadać. Możemy też się spotkać z różnymi pakietami startowymi, a co za tym idzie dla każdego z nich będzie inna gama produktów. Czasem będzie to produkt online, a czasem coś namacalnego. W przypadku produktu internetowego musimy pamiętać o miesięcznym abonamencie, zaś w drugim przypadku o opłacie za własne towary. W obu sytuacjach najrozsądniejszym rozwiązaniem jest aktywacja automatu, bo jak wiadomo w natłoku zajęć możemy zwyczajne zapomnieć.

  „Kto nie ma pamięci, ten niech ją sobie stworzy na papierze” Gabriel Garcia Marquez


  Ostatnią rzeczą, z którą należy się w tym momencie zapoznać to narzędzia budowania biznesu, a konkretnie Twojego biznesu. Po części znajdziesz informacje we wcześniejszych tekstach, jednak więcej dowiesz się od osoby wprowadzającej Cię do MLM-u jak i od lidera grupy. Oni przekażą wiedzę, a reszta zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Dasz radę!

  Powodzenia i pamiętaj, że „Sukces przychodzi jedynie do tych, którzy działają, podczas gdy pozostali oczekują jego nadejścia”. Thomas Edison


  źródło: http://www.biznesnetworking.pl/blondynka-o-social-network-podlaczenie-do-biznesu/


  podpis_3


   

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!