• Wędrówką życie jest człowieka...

  Co słychać w krainie OS?


  Witam Cię serdecznie!

  W sobotę wybraliśmy się do Os. To malownicze miasteczko położone 35 kilometrów od Bergen. Odbywał się tam festyn, na który dostaliśmy zaproszenie. Droga autobusem minęła szybko i w spokoju, bo byliśmy bez dzieci, więc mieliśmy okazję obgadać różne małżeńskie sprawy. Generalnie przyroda uspakaja, bo z nosem przyklejonym do szyby, pełna zachwytu przytakiwałam na wszystkie propozycje.

  Jak było na samym festynie dowiecie się w szczegółach z nportal.no, z którym ku mojej wielkiej radości jak i lekkiemu zdenerwowaniu zaczęłam współpracować.

  Bardzo spodobał mi się norweski zespół Orbo. Bardzo sympatyczny facet i taki swojski, bym powiedziała. Może dlatego, że grał dla swoich sąsiadów i prawie każdego znał? Poniżej piosenka, którą zaczęli koncert na cześć mieszkańców Os.

  Miłego słuchania :-)

  Koncert i tańce :-)
  Piękny głos Gina Aspenes
  Orbo
  Otwarcie domu kultury - budynek w tle
  Rozmowy kształcą :-)
  I dlaczego nikt mnie nie uprzedził, że to tradycyjne jedzenie na tego typu imprezach?
  Proszę się częstować :-) Smacznego!
  Bardzo fajne miejsce, piękne widoki i sympatyczni ludzie
  Bawimy się i gramy :-)
  Fajny pomysł z tym stateczkiem :-) Było gdzie się ogrzać, bo w środku cieplutko i kibelek był ;-)
  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!