• Wędrówką życie jest człowieka...

  Podaj dalej - czyń dobro


  Witam Cię serdecznie!

  Cały czas myślę, co tu zrobić, aby się nie narobić, a osiągnąć cel :-) Odpowiedź prosta jest - nie da się! Niemniej można trochę sobie ułatwić życie. Stworzyłam wiadomość w programie Talk Fusion, którą będę wysyłać teraz do wszystkich! Oczywiście wszystkich, którzy mogą być zainteresowani moją historią. Dzięki tej platformie będę wiedzieć, czy moje emaile są w ogóle otwierane, a to ważna rzecz. Dwa - gdy już mam gotowy szablon wystarczy go jednym kliknięciem wysłać, co zaoszczędza czas. Jeśli masz ochotę spojrzeć na moje arcydzieło, to zapraszam TU :-)

  Udało mi się wysłać tę wiadomość do kościołów polonijnych. Ciekawe czy ktokolwiek się odezwie. Szczerze - fajnie by było. Tak jak organizacja Change.org jest uboga w różnego rodzaju ułatwienia i dysponuje tylko linkiem, który można przekazać dalej, to GoFundMe.com ma szereg fajnych rozwiązań. Po pierwsze można wydrukować petycję lub wkleić ją na stronę. Po drugie ma elektroniczny czytnik, więc wystarczy, że do znaczka przyłoży się telefon i otwiera się strona, po trzecie da się wygenerować kod HTML, kóry można wkleić na swoją stronę lub poprosić o to kogoś innego, ba, nawet można zmienić kolory ramki ;-) Dlatego liczę, że któryś z księży się odezwie i udostępni moją petycję na stronie kościoła i w biuletynie, bo większość z nich takowe posiada.

  Ty również, jeśli masz taką możliwość, zrób to. W grupie siła. Prawda?

  Jeśli chcesz wydrukować ten plakat,
  odezwij się do mnie

  Jeśli prowadzisz jakąś stronę WWW,
  możesz taką ramkę jak poniżej wkleić.
  Wystarczy wejść na stronę https://www.GoFundMe.com/AmericanUnwanted
  i po prawej, tuż pod moim zjęciem jest EMBED - kliknij i pobierz kod HTML.

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!