• Wędrówką życie jest człowieka...

  Plaża Nipedalen, czyli relaks na całego :-)


  Witam Cię serdecznie! 

  Kochani, zimna Norwegia poszła w zapomnienie. 

  Jest lato. 

  Piękne – zwłaszcza tutaj. Góry, fiordy, jeziora i lasy, a wszystko to na wyciągnięcie ręki. Jestem zakochana w moim mieście. Piszę moim, bo tak – czuję się tu jak w domu. Korzystając z dobrodziejstw jakie nas tu otaczają, wybraliśmy się dziś na plażę w Nipedalen. Malownicze miejsce. Jezioro otoczone gęstym drzewostanem. Na jeziorku pływający pomost, z którego można skakać. Idealne miejsce na kajakowanie. Plaża jak i dno pełne jednak ostrych kamieni – polecam buty.

  Woda czyściutka niemniej mocno zmącona, bo i ludzi pełno. Z informacji istotnych - w pobliżu jest ubikacja :-) Łatwy dojazd zarówno samochodem jak i autobusem (nr 16). Jedyny problem to bardzo mały parking i wąska droga. Po kliknięciu tutaj znajdziesz mapkę Google. 

  Zapraszam do oglądania zdjęć!

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!