• Wędrówką życie jest człowieka...

  Niecodziennik, 1 | Systematyczność


  Siedzę i myślę, jako stworzenie jedyne i niepowtarzalne, któremu Bóg podarował rozum. Myślę co tu z tym darem zrobić, bo mam wrażenie, że jakoś nie potrafimy go wykorzystać, a jak wiadomo nieużywany - zanika. I z tego silnego zaangażowania powstała myśl.

  Nie wiem, czy genialna, czy idiotyczna, a czas zweryfikuje czy przede wszystkim potrzebna, bo tu mam wątpliwość.

  Codziennie obijają mi się o uszy jakieś słowa lub całe frazy, cytaty, które próbuję zapamiętać, aby w wieczornej chwili ciszy się nad nimi zastanowić. Pobudzić mój umysł przypominający bardziej kobietę-robota niż istotę uduchowioną, delikatną i nieziemsko wrażliwą na piękno.

  Mówi się, że do tanga trzeba dwojga lub gdzie dwie głowy to nie jedna, dlatego myśli będę przelewać na ekran, by to co ważne nie pozostało bez echa.

  Tak, wiem. Powinnam zacząć od 1 stycznia, ale nie zacznę i to nie z przekory, a chęci działania tu i teraz!
  Sukces jest sumą drobnych wysiłków powtarzanych z dnia na dzień.
  Piszę o tym, bo właśnie zajrzałam na swój fanpage i brakuje mi dwóch osób do 400 polubień strony. Niezły wynik, prawda? Niemniej nie o to chodzi. Dotarło do mnie, że gdybym była bardziej systematyczna, to każda dziedzina mojego życia wyglądałaby zupełnie inaczej. Założyłam sobie, że nie będę stosować żadnych reklam, kupować "lajków" czy też o nie żebrać, bo moi odbiorcy mają być żywymi istotami z krwi i kości, świadomymi swojego kliknięcia.

  Systematyczność to słowo, które niestety jest mi mało znane i efekty są jakie są. A Ty jak sobie z nią radzisz?

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!