• Wędrówką życie jest człowieka...

  Ograniczamy rozwój chłoniaka
  Dziś przedstawiam kolejny materiał z Instytutu Badawczego dr. Rahta. Zachęcam do zapoznania się z nim. Rola mikroskładników odżywczych w naszym organizmie jest przeogromna niemniej my zwyczajowo nie tykamy tematu póki on nas nie dotyczy. Warto wspomnieć o tym, że niestety jedzenie, które spożywamy, nawet przy ogromnej ilości warzyw i owoców, nie dostarcza nam odpowiednich witamin i mikroelementów.

  Wiem, że czytanie takich informacji jest nudnawe, niemniej ja nie przestanę ich zamieszczać w myśl idei, że lepiej zapobiegać niż leczyć.

  Czytaj TU


  PS. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chcesz zapoznać się z produktami i badaniami Instytutu bądź dokonać zakupu witamin, skontaktuj się ze mną.
  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!