• Wędrówką życie jest człowieka...

  Podaruj sobie spokój sumienia!


  Pomaganie jest ostatnio w modzie. Szczerze mówiąc zawsze było, choć nikt nie miał potrzeby chwalenia się tym, iż wyciągnął rękę w stronę potrzebującego.

  Ja sama staram się służyć pomocą. Dla siebie. Trochę to egoistyczne. Wtedy czuję się zwyczajnie dobrze. Mam nadzieję, że Tobie również to sprawia przyjemność. Jeśli tak, to zapewniam, że podpisanie tej petycji doda Ci skrzydeł. 

  Wiedz, że Twoje trzy minutki mogą zapewnić chłopakom miliony szczęśliwych chwil w miejscu, które kochają.

  Ich marzenie o powrocie do domu leży w Twoich rękach. Nie zwlekaj. Podpisz. Udostępnij. Potrzebujemy bagatela 500 000 tys głosów :-) Pikuś!

  Podaruj sobie czyste sumienie i poczucie spełnienia dobrego uczynku, w dzisiejszych czasach taki stan jest na wagę złota. Prawda, że od razu na duszy lżej?


  Dziękuję dobry człowieku! 
  Dziękuję w imieniu chłopców.
  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!