• Wędrówką życie jest człowieka...

  Rak kości  Rak kości reaguje na synergię mikroskładników odżywczych.
  Kostniakomięsak jest najbardziej rozpowszechnionym typem raka kości, często występującym u dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 30 lat. Ludzie w wieku powyżej 60 lat są także narażeni na podwyższone ryzyko. Prawie 800 nowych przypadków mięsaka kościopochodnego diagnozuje się co roku w Stanach Zjednoczonych, z czego ponad 400 u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 20 lat. Początkowe objawy kostniakomięsaka - takie jak ból, obrzęk stawów lub kości i ograniczona ruchliwość stawów - mogą być mylące i często występują u dzieci z powodu fizycznych lub innych urazów. U osób starszych objawy mogą być błędnie diagnozowane jako zapalenie stawów.   PS. Jeśli masz pytania na temat Badawczego Instytutu Medycyny Komórkowej Dr Ratha skontaktuj się ze mną. 
  NOWOŚĆ witamina D w sprayu - doskonała na norweską jesień :-)


  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!