• Wędrówką życie jest człowieka...

  Wywiad | Fiordy widziane z kajaka


  Na Nportal.no możecie poznać człowieka, który pływając kajakiem po norweskich fiordach hobbystycznie robi zdjęcia.

  Rozmowa z nim była czystą przyjemnością i utwierdza mnie w przekonaniu, że hobby pozwala nam się zdystansować, zaś obcowanie z przyrodą jest najlepszym lekarstwem na wszystko.

  Jego przygoda z fotografią właściwie zaczęła się niedawno, a już ma na swoim koncie sukcesy. Amerykański magazyn kajakowy w grudniowym numerze opublikował jego zdjęcie na okładce.

  Po tym posypały się reportaże w norweskiej prasie. Norwegowie są bardzo dumni ze swojego kraju i wiedzą doskonale, że przyroda tu zapiera dech w piersiach, a gdy o tym mówią inni ludzie niż oni sami to szczęście jest podwójne.

  Przenieście się na chwilę do Norwegii i spójrzcie jak ją postrzega Tomasz! Wywiad i zdjęcia znajdziecie TU.  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!