• Wędrówką życie jest człowieka...

  Dzieci w szkole Święta zdobią  Ostatni tydzień w szkole przed świętami to sama zabawa. Dzieci praktycznie się nie uczą. Nie noszą książek - zresztą i tak rzadko mają je w plecaku. Nie zadaje im się prac domowych, a w piątek cała szkoła kończy zajęcia o 11:30 Żyć i nie umierać!

  Boże... Jak ja bym chciała wrócić do lat szkolnych właśnie na ten przedświąteczny tydzień. Uwielbiałam wszelkiego rodzaju robótki ręczne. Mogłam siedzieć godzinami i lepić z modeliny zwierzątka. Moim ulubionym był słoń i żółw. Dlaczego? Nie wiem.

  A to prace moich chłopców, którzy nie mają za grosz cierpliwości ani talentów plastycznych, nad czym bardzo ubolewam, dlatego te rękodzieła poniżej napawają mnie prawdziwą matczyną dumą.

  Jak na nich wszystko jest wręcz arcypiękne. 

  Swoją drogą, co mnie bardzo zdziwiło, u mnie w przedszkolu kobiety nie wiedziały jak się robi łańcuch na choinkę. Nie wiem dlaczego, ale zawsze mi się wydawało, że każdy wie :-)  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!