• Wędrówką życie jest człowieka...

  Anita czyta!


  No i doczekałam się. Marzeniem zawsze było dotarcie ze słowem do jak największej liczby osób. Nie tylko moim, bo osób które piszą z nadzieją, że kiedyś ich słowo ujrzy światło dzienne są tysiące. Co więcej często są to prawdziwe perełki i serce pęka, że schowane na dnie szuflady umierają po cichu.

  Pamiętacie jak pisałam bajkę w ramach projektu Klubu Polki na Obczyźnie? Jeśli nie, to nie szkodzi, bo właśnie mam zamiar przypomnieć Wam ten fakt, a to dlatego, że bajkę tę przeczytała, nagrała i udostępniła na swoim kanale YouTube Anita.


  Jestem podniecona, wzruszona i dumna. Anita ma wspaniały głos i jeszcze lepszy pomysł. W czasach kiedy to pędzimy na oślep przyda nam się chwila wytchnienia. Prawda? Nie zawsze mamy siły na to, aby po ciężkim dniu jeszcze czytać, choć wiemy, że przydałoby się choć chwilę - w szczególności dzieciom, ale i samemu dla siebie także.

  I tu mamy kanał, gdzie wystarczy tylko wcisnąć "play" i Anita przeczyta za nas. Książki, opowiadania, blogi, polecenia - wszystko w wersji audio. Genialne, prawda? W ten sposób to, co piszemy jest nie tylko widoczne, ale i słyszalne... Bosko!

  Posłuchajcie i koniecznie dajcie znać jak Wam się podoba. Moim zdaniem nikt nie przeczytałby tej bajki lepiej!

  A to adres strony FB, gdybyście chcieli być na bieżąco: https://www.facebook.com/AnitaCzyta

  Ponadto jeśli chcecie, aby Anita zamieniła Wasze opowiadania, bajki czy inne teksty w formę dźwiękową, użyczając swoich lektorskich umiejętności, piszcie śmiało na adres mailowy anitaczyta@gmail.com.

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!