• Wędrówką życie jest człowieka...

  Deszczowa impresja   Kap, kap, kap stuka rytmicznie deszcz
  Skacz, skacz, skacz jeśli chcesz
  Chlap, chlap, chlap wesoło tak
  Chodź, chodź, chodź daje ci znak

  Patrz, patrz, patrz on stoi w fontannie
  Plusk, plusk, plusk bawi się jak w wannie
  Szok, szok, szok gapie wytężają wzrok
  Nie, nie, nie dla mnie ten skok

  Pstryk, pstryk, pstryk aparatem śledzę fakt
  Puk, puk, puk na głowę ktoś padł
  Hej, hej, hej nie kryj za parasolem się
  Wnet, wnet, wnet na scenę zaproszą cię  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!