• Wędrówką życie jest człowieka...

  Twórczość kobiety wytrawnej  Cały świat na Tobie się kończy
  Życie istnienie powoli sączy
  Bieg zdarzeń jak cień się skrada
  Promienie nadziei to zwykła zdrada

  A ja chcę usiąść cichutko, nie w biegu
  Rysować szczęście na płatkach śniegu
  Okryć się dobrem Twym niepojętym
  Głos nienawiści uczynić obojętnym

  Jednak nie dzieje się tak, choć pragnę
  Na przypadek czekam jak na mannę
  Dzień za dniem przelatuje przez palce
  Przegrywam je w tej nierównej walce

  Los mnie rzuca to tu, to tam
  Wśród tłumów człowiek jak palec sam
  I oszukiwać wciąż muszę siebie
  Że stoję piękna tuż obok Ciebie.

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!