• Wędrówką życie jest człowieka...

  8 lipca będę w TV!


  Buzia mi się uśmiecha, bo już jutro, 8 lipca o 21:50 w TVP Polonia będzie emisja filmiku klubowego. To ogromny sukces Klubu Polek na Obczyźnie jak i każdej z nas.

  O emigracji mówi się wiele, ale nikt nie wspomina o tym, że Polskę opuściło tysiące bardzo fajnych, nietuzinkowych i uzdolnionych ludzi. To smutne, że musiałyśmy przejść tak wiele. Tułamy się po świecie... ale dość smutasów! Życie jest przecież piękne, a ja będę w telewizji. Do tej pory niewiele osób słyszało o klubie, ani o tym ile wspaniałych akcji mamy za sobą w jego ramach, ale jutro to sie zmieni, bo media to moc!

  Trzeba się cieszyć, że my Polki i jeden Polak - nie można o tym zapomnieć - umieliśmy się zebrać w sobie i stworzyć bardzo amatorski, ale pełen miłości i wdzięczności filmik! Brawo dla nas!

  Zachęcam Was do obejrzenia klipu jutro w TVP Polonia. A gdyby komuś nie udało się usiąść przed ekranem, film poniżej. Zapraszam!


  Szukajcie, a znajdziecie mnie wśród 100 Polek 

  W tle letni zameczek :-)  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!