• Wędrówką życie jest człowieka...

  Nie ma kobiet brzydkich


  Znacie to powiedzenie, że nie ma kobiet brzydkich? Są tylko te niekochane. Czasami mówi się jeszcze, że niezadbane - jak kto woli... Mi osobiście bardziej podoba się pierwsze stwierdzenie. Każda kobieta wygląda kwitnąco, kiedy jest kochana. Kiedy czuje, że jest potrzebna, doceniana i wyjątkowa oraz gdy jest lekko podmalowana.

  Makijaż jest kluczem do pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia. Nie wolno dać sobie wmówić, że tak jak nas Bóg stworzył jest najlepiej. Jest dobrze. Nie twierdzę, że nie, ale każda z nas na swój sposób i według własnego gustu jego dzieło musi poprawić. Prawda?

  Wystarczy czasami naprawdę niewiele, niemniej to "niewiele" robi ogromną różnicę! Dlatego drogie Panie, proszę wstać pięć minut wcześniej, aby się ulepszyć! Poprawia to humor na cały dzień i nie trzeba się tego absolutnie wstydzić! To nie grzech wyglądać jak człowiek :D

  Taka ja bez niczego. 

  I podmalowana troszeczkę :) 

  A to minimalnie podretuszowane. Koniecznie musicie sobie zainstalować na telefonie aplikację InstaBeauty! Po pierwsze jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki usuwa zmarszczki. Po drugie jest możliwość wyszczuplenia twarzy, dodania rumieńców, powiększenia oczu i zlikwidowania worków pod nimi. Plus oczywiście różnego rodzaju filtry :-)
  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!