• Wędrówką życie jest człowieka...

  Najszczęśliwsze miejsce na świecie  Różne organizacje regularnie badają jakość życia w poszczególnych krajach. Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) opublikowała właśnie swój coroczny indeks krajów, gdzie żyje się najlepiej.
  Dla rzetelności badań wzięto pod uwagę 34 kraje, w których zmierzono dobre samopoczucie obywateli, ich sytuację finansową, życie zawodowe i jakość środowiska naturalnego. Ściślej mówiąc, zebrano dane rządowe i sondaże opinii publicznej na podstawie 23 wskaźników (m.in. dochód, zarobki, czas pracy, zdrowie, opieka społeczna) dobrobytu w 11 kategoriach. Cały raport można przeczytać na stronie internetowej organizacji.

  Czytaj dalej TU


  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!