• Wędrówką życie jest człowieka...

  Kalendarz adwentowy | 1
  Wczoraj pisząc artykuł o kalendarzu adwentowym dla portalu Moja Norwegia pomyślałam o tym, że coraz częściej polskie mamy adaptują ten zwyczaj i świetnie się przy tym bawią, wykorzystując swoją inwencję twórczą. Taki kalendarz można przygotować dla całej rodziny, pokazując tym samym swoją miłość, bo czas i pamięć to najcenniejszy prezent jaki możemy w dzisiejszych czasach ofiarować swoim bliskim. 

  Ja mam Was, czytelników kochanych. Jesteście mi drodzy i bez Was byłoby mi smutno, dlatego postanowiłam, że od dziś do 24 grudnia będę publikować króciutki wpis, który umili nam czas oczekiwania na święta. To taki kalendarz adwentowy online z postami-niespodziankami. Pierwszy poświęcam ciszy, która zabija wszystko. Pamiętajmy o tym. Słowa są ważne. Nie bójmy się mówić o tym, co czujemy. 

  Dla Was ode mnie.

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!