• Wędrówką życie jest człowieka...

  Kalendarz adwentowy 11 | Poradnik świąteczny


  http://nawigatorzmian.pl/poradnik-swiateczny-zapis/
  Świąteczna gorączka już trwa w najlepsze. Ja co roku sobie obiecuję, że tym razem będzie lepiej, ale nie jest. Budzę się z ręką w nocniku i w ostatnim tygodniu gotuję, sprzątam i na gwałt kupuję prezenty.

  Są na tym świecie jednak kobiety, które są zorganizowane, mają w zamrażalce pasztet, na strychu zapakowane, przemyślane upominki, zaś na twarzy spokojny uśmiech. Aby nie było, że jestem gołosłowna, albo aby ktoś inny mi nie zarzucił, że takich kobiet nie ma, przedstawiam Wam Monikę, która w swoim e-booku zdradziła nam swój sekret zaradności.

  To krótki poradnik, w którym znajdziecie mnóstwo cennych informacji o tym jak zaplanować swój czas, kiedy kupić prezenty, co i kiedy przygotować czy ugotować. Są przepisy, gotowe rozwiązania i mnóstwo pomysłów na kreatywne zabawy z najmłodszymi, którzy uwielbiają robić ozdoby choinkowe. Co więcej znajdziesz na to czas! Oczywiście poradnik sam w sobie nie rozwiąże za nas problemów i nie wydłuży doby. Aby nasze święta nie były dla nas koszmarem, należy się zdyscyplinować i zastosować do rad.

  Ja nie mówię, że życie kreatywnej bałaganiary jest złe, w końcu nie każdy jest perfekcyjną panią domu. Ja nie jestem i żyję, niemniej czasami sama siebie swoim roztrzepaniem denerwuję. Wtedy powracam do poradnika, aby choć trochę uporządkować swoje rozbiegane myśli.

  Bezpłatny poradnik czeka TU :). UWAGA! Można go pobrać tylko do 13 grudnia, więc nie zwlekaj.  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!