• Wędrówką życie jest człowieka...

  Kalendarz adwentowy 16 | Zmęczenie  Mówi się, że zmęczenie nie sprzyja kreatywnemu myśleniu. To nieprawda. Z logicznego punktu widzenia nasz mózg po całym dniu pracy wcale nie zwalnia. Nie potrafi zaprzestać myślenia, choć jest bardzo rozproszony. Kreatywność jest połączeniem przypadkowych obrazów czy dygresji. To prowadzi ostatecznie do myślenia, które wychodzi poza codzienne, typowe, zwyczajne schematy. 

  Oto moja teoria, która się sprawdza. Na dłuższą metę, niestety, nie jest to idealne rozwiązanie. Kreatywności sprzyjają także inne rzeczy, jak na przykład pisanie odręczne. Oderwij się na chwilę od klawiszy komputera i spisz swoje pomysły na kartce papieru.

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!