• Wędrówką życie jest człowieka...

  MojaNorwegia | Noworoczne postanowienia


  Koniec roku jest dla nas szczególnym czasem i to nie tylko ze względu na święta Bożego Narodzenia. To okres, w którym większość z nas podsumowuje ostatnie 12 miesięcy. Robi rachunek sumienia, analizuje, co się udało, a co nie i stara się znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego tak się stało.
  Zazwyczaj (nie mówię, że każdemu z nas) zapału starcza nam ledwie na dwa, a może trzy miesiące. Potem o noworocznych postanowieniach słuch zaginął. Co zrobić, aby było inaczej? Wyobraź sobie osobę, którą podziwiasz. Jak myślisz, dlaczego jej się udaje? Co ona ma takiego, czego Tobie brakuje? Otóż zaskoczę Cię. Nie ma w niej nic wyjątkowego. To nie supermoc sprawia, że udaje jej się to czy tamto. To również nie kwestia wyjątkowego szczęścia, choć lubimy w to wierzyć. Założę się, że ten ktoś, tak jam my, popełnia błędy i niejednokrotnie upada. Niemniej są rzeczy, które sprawiają, że podnosi się i idzie dalej. I to właśnie jest klucz do sukcesu. To nic wielkiego, a jednak ma duże znaczenie. Co to takiego?
  Czytaj więcej TU

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!