• Wędrówką życie jest człowieka...

  Pierwsza miłość
  Siąpisz powoli krople, zostawiasz na szaliku
  Rudym jak lis stojący na skraju lasu
  Słowa mgliste rosą sprószone
  Odchodzą ze świtem

  Oczy błyskawicą rozdarte
  Pachną sosnowym drzewem
  W kominku nie palił nikt zimą
  Zamykam spuchnięte od łez powieki

  Pamiętam te słowa wyryte na ławce
  Scyzorykiem tępym i zardzewiałym
  Zgrzytają słowa jak stary zamek
  Nie ma nas i nie było wcale

  I tylko te wargi rozchylone nabrzmiałe
  Pamietają smak twego cienia
  Dłonie kurczowo oplecione na szyi
  Duszą ostatnie wspomnienia

  Bergen 5/6/2016 
  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!