• Wędrówką życie jest człowieka...

  Jak darmowo robić przelewy i zarobić na tym?


  TransferGo ma również aplikację na telefon. Sprawdź ważne informacje na blogu Transfergo 

  Jakiś czas temu, około roku, musiałam wysłać niewielką sumę pieniędzy do Polski. Zazwyczaj tego nie robię, bo nie mam takiej potrzeby, ale tym razem chciałam komuś sprawić małą przyjemność.

  Padało jak to zwykle w Bergen i nie chciało mi się wychodzić z domu. Bank ze względu na wysokie opłaty odpadał w przedbiegach. I tak po sprawdzeniu kilku ofert wybrałam TransferGo, a to dlatego, że sknera ze mnie. Tu pierwszy "testowy" przelew firma oferowała za darmo. Powiedziała mi o tym koleżanka mieszkająca w Anglii, która również korzystała z ich usług. Cała procedura trwała kilka minut, parę kliknięć i wszystko załatwione. Sprawdziłam przeliczniki i opłaty innych pośredników. Ten wypadł całkiem nieźle w porównaniu do konkurencji.

  I ostatnia rzecz. Wyczytałam na stronie TransferGo, że jeśli kogoś namówię, to każda polecona osoba może również skorzystać z pierwszej usługi bezpłatnie, zaś ja, jeśli kwota będzie wyższa niż 50 funtów, otrzymam 10 funtów w ramach podziękowania! Wysłałam zaproszenia do wszystkich kontaktów na swojej poczcie, bo to było automatyczne i najłatwiejsze. W ferworze walki z codziennością szybko zapomniałam o TransferGo. Dzień za dniem mijał i nie wiem, kiedy zleciał rok.

  Tuż przed wyjazdem na wakacje otrzymałam telefon z Anglii, że moje polecenia przyniosły 240 funtów i powinnam przelać je na swoje konto. Zupełnie nie wiedziałam, o co chodzi. Jakie funty? Jakie polecenia? W pierwszej chwili myślałam, że to zwyczajna pomyłka. Dopiero za moment przypomniałam sobie o TransferGo i spróbowałam się zalogować. Wchodzę i rzeczywiście jest! Jak na "nicnierobienie" to mega niespodzianka i ekstra pieniądze na wakacje! Ucieszyłam się jak małe dziecko!

  Aby dokonać pierwszego darmowego przelewu i wypróbować TransferGo, kliknij TU


  Dlaczego o tym piszę? Nie aby się chwalić, czy namawiać do "jakiegoś tam" internetowego biznesu, ale aby pokazać jak działa powiedzenie, że są rzeczy, które mają tę magiczną moc - mnożą się, gdy się je dzieli. Jedną z nich jest właśnie informacja o tym, jak za darmo przesłać pieniądze i jeszcze zarobić na tym :)   A Ty jak wysyłasz pieniądze? Może znasz szybszy, lepszy i jeszcze tańszy sposób? Jeśli tak, to koniecznie podziel się tą informacją w komentarzu. 

  Pozdrawiam! 

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!