• Wędrówką życie jest człowieka...

  Płomienie dnia  Dlaczego gdy ciemność zapada 
  Wspominam płomienie dnia? 
  I czemu odlecieć mu nie dam
  Kluczami kaczek na niebie

  Pożegnać się czas 
  Jesień 
  Gwiazdy świecą na niebie 
  Tak tęskno i smutno bez Ciebie

  Z ust dziś karminowej szminki nie zetrę
  W ręku schowam ciepło Twych słów 
  Pod kołdrą skulone okruchy dnia 
  Noc 

  Nie trzeba płakać za chwilą 
  Gdyż wiele w zanadrzu jeszcze mam
  Zgodnie z planem 

  W kalendarzu oderwane miesiące 
  Plączą się bez celu 
  Były 
  Nie zdarzą się drugi raz 
  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!