• Wędrówką życie jest człowieka...

  1 listopada
  Dziś Ciebie nie odwiedzę
  Nie wyczekuj znicza 
  Światełko w sercu moim płonie 
  A nie na marmurowym grobie 

  Nie przylecę, choć czekasz 
  Myślami obejmę mocno Ciebie 
  Patrząc w modlitwie przed siebie 
  W górach odnajdę ukojenie 

  Tęsknię jak Ty, a może bardziej 
  Samotnie przecież przez życie idę 
  Przedzierając się przez szczyty
  Spoglądasz z uśmiechem na mnie 

  Nie myśl, że nie lubię w zadumie 
  Pogrążonych cmentarzy
  Łzę gorzką wycieram niedbale 
  Przecież nie jestem na emigracji za karę  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!