• Wędrówką życie jest człowieka...

  Mi jest tak łatwo

  Mi jest tak łatwo 

  Podejmować każdą życiową decyzję 

  I wiatr popycha mnie wciąż do przodu 

  A Tobie zawsze coś stoi na przeszkodzie

  Wygoda, a może zdrowie?

  Myślę, że nigdy się nie dowiem

  dlaczego nie spróbujesz

  sama

  Tylko bluźniąc mi prosto w twarz

  Zarzucasz

  Gościnność w kroku

  A potem męża jak przyłóż do rany

  I brak wrodzonego strachu

  Tudzież oleju w głowie

  Ciesząc się z każdego mojego upadku

  Przesyłasz pełna troski kartkę

  Tak,

  już wiem jak smakuje przyjaźń

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!