• Wędrówką życie jest człowieka...

  Tylko rób tak aby nie dożyć starości
  Tylko rób tak aby nie dożyć starości
  Tylko rób tak aby nie dożyć starości
  Ta perspektywa niedołężności
  Jest obsesją dnia powszedniego
  Kupujemy hamburgery w McDonaldzie
  I tanie wino w Biedronce
  Tudzież pracujemy w korporacjach
  za psie pieniądze
  w ogóle nie dbając o zdrowie
  i niby nam to zwisa
  a jednak
  ...aaa
  panicznie boimy się
  raka
  Wtedy dla niepoznaki
  Owoce słońcem pachnące
  jemy i więcej śpimy
  Nie pijemy kawy
  od papierosów stronimy
  Niczym się nie martwimy
  Nawet gdy w ręku trzymamy
  Pozytywny wynik

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!