• Wędrówką życie jest człowieka...

  Uliczki miasta '44
  Chcę znaleźć jeszcze ten sens
  mieszkania w wielkim mieście
  zamiast tęsknoty sentymentalnej
  zaklętej w nutach winylowego krążka
  wciąż płaczę, gdy słucham...
  Chcę odkryć uliczki miasta z roku '44
  ducha prostoty i umiłowania życia
  w rozkwitających wiosną kwiatach
  japońskiej, choć warszawskiej wiśni,
  czerwień krwista zalewa wargi
  Patrzę przed siebie
  czas wcale się nie cofa
  sensu przemijania nie pojmę
  wspomnienia uduszą się we łzie
  która nie popłynie bruzdami zmarszczek

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!