• Wędrówką życie jest człowieka...

  O świcie
  Ach czy można tak o świcie 
  Brzoskwinki Twojej smakować? 
  Nogi we śnie rozchylać i uda całować? 

  Budzić Cię gdy słońce 
  Jeszcze przeciąga się leniwie
  Pieszczotą sen przerwać
  ...Tak, wiem że jest o mnie
  Bo usta oblizujesz namiętnie
  Jak wczoraj kieliszek wina
  A ja kochany na jawie
  Księciem być chcę i nagość Twą
  Podziwiać
  Dotykać
  Budzę namiętnie oczy błyszczące
  Pragnące
  Zdobyć walką namiętną punkt G
  I omdlałą, drżącą w ramionach tulić
  Całą szaleńczo w ekstazie o wschodzie
  Słońca
  Raz jeszcze w mój zapach odziać Cię
  I na pośladkach odcisnąć dłoń
  Jak pieczątkę na sercu
  Z rozkoszą pozwól mi
  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!