• Wędrówką życie jest człowieka...

  Tonę...Łagodny erotyk

  Tonę
  W głębi spojrzenia Twego
  zatracić oddech
  Wstyd topnieje jak lód
  na wzgórzach nabrzmiałych
  wypinających się jak pąki do słońca
  Piersiach
  Okryj je cieniem swojego dotyku
  nawilż ustami bo pragnę
  rozkwitnąć dla Ciebie
  I trysnąć wodospadem namiętności
  ukrytej pod pierzyną nocy
  wchodzącej we mnie łagodnie
  rytmicznie
  Gwiazdy szaleją, usta rozchylone
  krzyczą tłumionym westchnieniem
  Właśnie niebo kochany
  spadło na ziemię

  Nagie ciała miłością odziane
  Nie są grzechem


  16.02.2017

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!