• Wędrówką życie jest człowieka...

  Spadły na ziemię flaki moje...
  Wyślizgnęły mi się z rąk i spadły na ziemię flaki moje
  Przyglądałam im się uważnie
  Już się nie przewracały
  Leżały na podłodze
  A brzuch był taki płaski
  I teraz nie wiem, co zrobić?
  Bo przecież bez nich nie da się żyć
  Choć chciałabym
  Nie są potrzebne, leżą
  Może je pozbieram, poupycham
  Niech się dalej skręcają we mnie
  Pożyję jeszcze, może się na starość wyprostują
  O ile na świecie coś się zmieni
  A jeśli nie, próbować?
  Potrzebuję głosu zewnętrznego
  Paraliż myśli doprowadza do postawy biernej
  Stoję i się przyglądam, na więcej mnie nie stać

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

   

  Gdzie mnie znaleźć?

  Na pewno tutaj, ale jeśli komuś mało, to gorąco zapraszam na Facebooka. Po pierwsze na fanpage Kobieta na swoim, powiązany ściśle z tym blogiem, ale bogatszy również w inne treści. Nie można pominąć Propter Familia , gdzie znajdziecie wszystkie informacje o bieżącej działalności organizacji. Moją bieżącą publicystykę związaną z pobytem w Norwegii znajdziecie na portalu Moja Norwegia. Odsyłam także do ikon społecznościowych na górze strony.

  Moje projekty

  Realizuję się na wielu polach, jak na nowoczesną kobietę renesansu przystało ;-) Jestem założycielką organizacji Propter Familia, która działa w norweskim Bergen. Jej głównym zadaniem jest pomoc Polakom w Norwegii oraz ich integrowanie wokół wartościowych inicjatyw. Jestem blogerką, co widać najlepiej na przykładzie tej strony. Pisuję wiersze, które póki co zyskują uznanie w internecie, ale mam nadzieję, że już wkrótce zaistnieją także poza nim. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o moich działaniach, po prostu śledźcie tego bloga :-)

  O mnie

  Nazywam się Justyna Kotowiecka. Kim jestem? Przede wszystkim żoną, matką i typową strażniczką domowego ogniska. Jednak chcę od życia więcej, dlatego angażuję się w przeróżne inicjatywy. Piszę, tworzę, a swoją twórczością dzielę się z ludźmi w internecie. Zapraszam Was do mojego świata!